Historia 

17 grudnia 1981 roku. Piąty dzień stanu wojennego. W tym dniu grupa mieszkańców Warszawy, pracowników spółdzielni pralniczej spotyka się, aby powołać spółdzielnię mieszkaniową. Wychodzą z założenia, że niezależnie od dalszego przebiegu dramatycznych wydarzeń prawie czterdziestomilionowy naród musi myśleć o swoich elementarnych potrzebach, w tym potrzebach mieszkaniowych. Większość uczestników spotkania nie ma własnych mieszkań bądź mieszka w kiepskich warunkach. Uczestników tego spotkania łączy ponadto wspólna pasja- są żeglarzami, członkami i działaczami Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, bardzo starej i bardzo zasłużonej organizacji.

To więc nie przypadek, że pierwszym prezesem zarządu nowotworzonej spółdzielni mieszkaniowej wybrany zostaje były prezes Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. To również nie przypadek, że nowa spółdzielnia przyjmuje nazwę „Vistula”. Tę nazwę nadali wcześniej jachtowi pełnomorskiemu, który powstał z inicjatywy Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Logo spółdzielni to zarys jachtu pod pełnymi żaglami. 


 

I tak od ponad 30 lat działamy na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie. Priorytetem jest dla nas jakość i poziom wykończenia inwestycji, co czyni je prestiżowymi na mapie nieruchomości warszawskich. Nasze budynki wyróżniają się ciekawą formą architektoniczną, bogato wyończonymi wnętrzami i wykonaniem z dbałością o detale. Zapraszamy do zainteresowania się ofertą naszych nowych inwestycji.